Departments - RAKE SPRNGBRAC22TINE54"
Back
RAKE SPRNGBRAC22TINE54"
no reviews for this product. Login to place a review.
RAKE SPRNGBRAC22TINE54"
Brand Name: Ace
*Overall Length: 64.5 in.
*Head Width: 22 in.
*Tine Material: Steel
*Product Type: Rake
*Handle Material: Wood
*Number of Tines: 22 tines
*Coated Tines: No
*Cushioned Grip: No
*Handle Length: 54 in.